Kdo je Michal Kačín?

"Pomáhat ostatním mě bavilo vždycky"

Vzdělání a první pracovní zkušenosti

Ačkoliv jsem studoval školu se zaměřením na informatiku, nejvíce mě už tehdy bavily hodiny ekonomiky. Přidejte k tomu radost z komunikace s lidmi a chuť jim pomáhat a máte základ (snad dobrého) finančníka.

Praxe přes 10 let ve financích

V roce 2007 mě začal zajímat finanční svět. Tehdy jsem se úspěšně ucházel o pozici bankéře v tehdy nově přicházející mBank. Po 3 letech jsem se pak vydal na volnou nohu. Financím se tak věnuji již více než 10 let. Aktuálně mi servisní zázemí poskytuje společnost eDO finance.

Za dobu působení ve světě financí jsem mimo jiné vyřešil desítky komplikovaných případů hypoték a třeba pomohl klientům v situaci, kdy pojišťovna nechtěla platit odškodné. Též jsem řadě klientů zlevnil povinná pojištění aut nebo stávající úvěry. Na klientských schůzkách též řešíme aktualizaci smluv a také třeba to, jak se daří našetřeným penězům. 

Můžete ode mě očekávat dlouhodobou spolupráci a rád vám budu kdykoliv v jejím průběhu nápomocen. Nerad se vzdávám, a pokud to možnosti a situace jen trochu dovolí, neznám slovo nejde. Dovoláte se mi i večer nebo o víkendu, mám-li u sebe telefon.

Vzdělávám se celý život

Obor financí se pochopitelně neobejde bez neustálého vzdělávání, ke kterému patří i povinné certifikace a zkoušky ČNB, kde si po zadání mého jména můžete ověřit moji odbornost v pojištění, úvěrech, investicích a penzijních produktech.

Pokud i vy chcete mít ve financích jasno, ozvěte se mi. Budu se těšit.

© 2020 Michal Kačín, tel: 724 693 637, email: michal.kacin@edofinance.cz, IČO: 67814891
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!