Reference

aneb jak mohu pomoci i vám...

Jitka Procházková, Žatec

Prosinec 2019

Z bytu ve městě do domku u lesa

"Pan Kačín je náš finanční poradce více než 3 roky. Nejdříve nám pomohl snížit splátky úvěrů a optimalizovat výdaje za pojištění. V srpnu 2019 jsem mu řekla své přání ohledně domečku. Spočítal, jak velký úvěr dostanu a i přestože nevydělávám statisíce, vymyslel jak vše zafinancovat a zkoordinovat. V prosinci jsem se s rodinou přestěhovala z bytu do krásného domku mimo město."

Martina Kailová, Praha

Březen 2020

Z nájmu do vlastního za 3 měsíce

"Michal je můj kamarád už hodně let a od té doby mi i pomáhá s financemi. Od roku 2012 si tak odkládám peníze stranou, které se teď náramně hodily. V okamžiku, kdy mi majitelka opět chtěla zvýšit nájem, rozhodla jsem se jít do vlastního. Michal spočítal, kolik mám našetřeno a kolik mi banka půjčí. Poměrně rychle se mi podařilo vybrat byt a i když to s bankami nebylo tak jednoduché, za 3 měsíce jsem bydlela ve svém."

Jiří Vadlejch

březen 2020

Ušetřil jsem 150 000 Kč

"Michal mi pomohl vyřídit hypotéku, když jsem po rozvodu potřeboval dům přepsat jen na sebe a vyplatit bývalou ženu. Vyjednal v bance splacení původní hypotéky bez sankce a ušetřil mi 150 000 Kč. Vše běželo jak má. Navíc upravil pojištění domu tak, že bylo lepší a levnější, než to stávající. Poradil mi i s úrazovkou, protože jsem jí neměl už aktuální.

Tereza Stárková

prosinec 2019

Hypotéku mi schválili dopředu

"S Michalem se známe díky mému bratrovi, který je také jeho klientem. Protože podnikám, v mojí bance mojí žádost o úvěr zamítli. Michal zná možnosti všech bank velmi dobře a proto hypotéku na domek vyřídil velmi rychle. Navíc tak, že mi úvěr schválili ještě dřív, než jsem si ten domek našla. Také zajistil komunikaci s realitní kanceláří, takže jsem nemusela shánět žádné papíry a vše s nimi zařídil on.

© 2020 Michal Kačín, tel: 724 693 637, email: michal.kacin@edofinance.cz, IČO: 67814891
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!